
Concert Brass Band Nuenen met Brass Band Limburg
Algemeen 78 keer gelezenNUENEN - Een dubbelconcert met twee toonaangevende ensembles: Brass Band Nuenen en Brass Band Limburg, algemeen beschouwd als een absolute topbrassband van Nederland.
Op zondag 27 september vanaf 13.30 uur in D’n Heuvel in Gerwen een middag met als doel: mensen laten genieten van het unieke, warme geluid van een brassband.
Brass Band Limburg speelt in de hoogste divisie, de Kampioensdivisie, en staat momenteel onder leiding van dirigent Renato Meli. Met meerdere nationale titels op zak heeft het ensemble zijn status als toporkest ruimschoots waargemaakt.
Voor Brass Band Nuenen heeft dit concert een extra dimensie. Onder de bezielende leiding van dirigent Kobus Verheij bereidt de band zich voor op de Nederlands Brassband Kampioenschappen, die eind oktober in TivoliVredenburg in Utrecht plaatsvinden. Tijdens dit optreden durft de band het aan om het verplichte werk voor deze prestigieuze kampioenschappen voor de allereerste keer ten gehore te brengen.
Kaarten voor dit exclusieve concert zijn verkrijgbaar voor 7,50 euro en kunnen eenvoudig worden besteld via brassbandnuenen.nl/kaartverkoop.















