Muziek staat al jaren centraal tijdens het evenement Geldrop Anders. (Foto: Micle de Greef)
Muziek staat al jaren centraal tijdens het evenement Geldrop Anders. (Foto: Micle de Greef)

Volop muziek tijdens Geldrop Anders

Algemeen 121 keer gelezen

GELDROP - In het weekend van 2 tot en met 4 oktober presenteert Geldrop Anders in samenwerking met de Weeffabriek, drie muziekevenementen.

Op vrijdag 2 oktober komt voor de vijfde keer in successie de Timeless Partyband naar Geldrop. Deze karaokeband staat garant voor veel meezingers en plezier.

Seniorenlunch

Op zaterdag 3 oktober vindt er in de Grote Spoel van de Weeffabriek een seniorenlunch plaats met medewerking van de zanggroep Mystique. Inloop vanaf 11.30. De lunch duurt van 12.00 tot 13.30 uur. Inschrijving kan via https://www.ticketkantoor.nl/shop/lunch2026. Wees er op tijd bij want vol is vol.

Blaaskapellen

Geldrop Anders wordt afgesloten op zondag 4 oktober met een blaaskapellenfestival. De kapellen die toegezegd hebben te komen zijn: Coest, Zsazsasoe, Bolblazers, BBZ en de Koekwouzenband.  Aanvang: 13.00 uur, einde 18.00 uur. Alle evenementen op de drie dagen zijn gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant