
Buitenfilm bij Kasteel
Algemeen 761 keer gelezenGELDROP - Filmhuis Hofdael gaat weer van start met de buitenfilms op een van de mooiste plekjes van Geldrop: het landgoed van Kasteel Geldrop.
Neem zelf je stoeltje, kleedje, drankje en hapje mee. De organisaties zorgt voor een geweldige film ervaring in de buitenlucht.
Zak onderuit na zonsondergang bij de volgende film: Holdovers. Donderdag 18 juli na zonsondergang en bij droog weer.
Terrein open vanaf 20.00 uur. Toegang gratis, de organisatie is blij met een vrijwillige bijdrage na afloop van de film
De leraar Paul Hunham wordt in het jaar 1970 door zijn studenten, noch zijn collega’s graag gezien. Zijn verwaandheid en starheid zitten hem in de weg. Daar hij geen familie of vrienden heeft om mee de kerstperiode te vieren, blijft hij op school achter om de studenten die in een soortgelijke situatie zitten, op te vangen. Wie in zo’n parket zit is de vijftienjarige druktemaker, maar goede student Angus. Ook de chef-kok Mary verblijft op de campus. Zij heeft net haar zoon moeten afgeven tijdens de Vietnamoorlog.
















