
Gratis openluchtbioscoop in het Kasteelpark Geldrop
Algemeen 268 keer gelezenGELDROP - Deze zomer vormt het sfeervolle Kasteelpark in Geldrop opnieuw het decor voor drie openluchtfilms van Filmhuis Hofdael.
Op drie donderdagavonden kunnen bezoekers gratis genieten van een film onder de sterrenhemel. Van een legendarische klassieker tot een waargebeurd misdaadverhaal en een ontroerende muziekfilm.
Donderdag 23 juli op het doek: Jaws, de vijftig jaar oude thriller van Steven Spielberg. Voor deze jubileumvertoning is de film gerestaureerd, waardoor hij opnieuw schittert op het grote doek. Natuurlijk ontbreekt ook de iconische soundtrack van John Williams niet. De voorstelling begint rond 22.00 uur.
Een week later staat Roofman op het programma, een meeslepende film gebaseerd op een ongelofelijk waargebeurd verhaal. De voorstelling begint rond 21.45 uur. De filmreeks wordt afgesloten op donderdag 6 augustus met Song Sung Blue, een hartverwarmende muziekfilm over een Neil Diamond-tributeband.
De openluchtbioscoop is gratis toegankelijk. Bezoekers kunnen zelf een stoeltje of kleedje meenemen.















