Het 15e Pitpop festival in Mierlo was weer één groot dorpsfeest. (Foto: Jos Lenssen)
Het 15e Pitpop festival in Mierlo was weer één groot dorpsfeest. (Foto: Jos Lenssen)

Pitpop: één en al gezelligheid

Algemeen 1.117 keer gelezen

MIERLO - Een geweldige sfeer, het ons kent ons gevoel, geluk met het weer en één en al gezelligheid. In een notendop twee fantastische avonden Pitpop 2025 in Mierlo en dat alweer voor de vijftiende keer. Mierlo kan terugkijken op een fantastisch geslaagd dorpsfeest dat plaatsvond vrijdag 13 juni en zaterdag 14 juni op en rond het Molenplein in het centrum van Mierlo. 

door Jos Lenssen

Zoals inmiddels een goede traditie ging het tweedaags muzikaal Pitpop festival op vrijdagavond van start met het Kids AmeeZing en Disco gebeuren. En dat na een tropische dag waar de organisatie op perfecte wijze voorzieningen voor had getroffen. Nadat de kinderen, ouders maar vooral ook vele opa’s en oma’s hadden genoten op de vroege vrijdagavond was het aansluitend de beurt aan de bands Bracchus, Celebr8tion en DJ Wessel and Friends om het volle Molenplein te vermaken. 

Zaterdagavond 14 juni stond het eerste gedeelte van de zeer druk bezochte avond voornamelijk in het teken van de lokale en regionale bands BoeJ, de coverband De hemel draait Door, en de 10-koppige formatie Brandtastic uit Brandevoort. En het moet gezegd, ze maakten er een geweldig feestje van op en rond het Molenplein waar zo’n 2.500 bezoekers het heerlijke feestje mee beleefden. Ook genoten zij die avond van de band Impakt en tijdens de finale van het gratis toegankelijk van een spetterend optreden van de populaire zanger uit de Jordaan Billy Dans. Stuk voor stuk werden zijn nummers enthousiast meegezongen en was het een en al gezelligheid.

Kippenvelmomentje

Bijzonder mooi en voor velen op het festivalplein ook emotioneel was het kippenvelmomentje op de zaterdagavond toen de organisatoren Geert van Stiphout, Jeroen van Lierop, Kevin Kessels en Sander van Bokhoven hun overleden maatje en jarenlang medeorganisator Rob Toonders herdachten. Levensgrote foto’s afgebeeld op de schermen op het mega grote podium, een kleurrijke lichtshow, een video-optreden van Rob’s favoriete band AC/DC en de keiharde klanken van het nummer Thunderstruck galmde over het plein. Om 01.00 uur zaterdagnacht behoorde het geslaagde festival Pitpop 2025 tot de verleden tijd. Wat rest zijn heel veel mooie herinneringen van het derde lustrum van het festival dat door de jaren heen een begrip is geworden binnen Mierlo en zelfs buiten de dorpsgrenzen. De 16e editie van Pitpop staat gepland in het weekend van vrijdag 19 juni en zondag 20 juni 2026.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant