
Eerste team Badminton Heeze ongeslagen
Algemeen 267 keer gelezenHEEZE - Het eerste competitieteam van Badminton Heeze gaat ongeslagen de tweede helft van d competitie spelen met als inzet promotie.
Heeze-1 speelde vorige week woensdag tegen Con Brio-2. De eerste mix partij van Ruben en Diana werd gemakkelijk in twee sets gewonnen. De andere mix partij van Dirk en Yvonne werd helaas in twee sets verloren. De heren dubbel begon met een spannende eerste set die eindigde in 22-20 voor Heeze. De tweede set wisten Dirk en Maarten daarna gemakkelijk binnen te halen met 21-8.
De dames dubbel van Yvonne en Diana liep gesmeerd, ze wonnen in twee sets. Maarten ging als eerste van start in de singel. Hij verloor in een spannende driesetter (21-16/15-21/21-18). Yvonne won gemakkelijk haar singel in twee sets. Ook Ruben kwam niet in de problemen in zijn singel en won deze met 9-21/11-21. Diana kon niet meer in actie komen omdat de tegenstander helaas geblesseerd was. Heeze-1 won met 6-2, blijft ongeslagen en gaat om promotie spelen.















