Bridgeclubs in Nuenen organiseren Zomerbridge

NUENEN - Deze zomer spelen ze elke dinsdagavond en elke donderdagmiddag weer zomerbridge. Je hoeft geen lid van de Bridgebond of een club te zijn, alle thuis- en clubbridgers zijn welkom.

De organisatie is in handen van de gezamenlijke bridgeclubs in Nuenen. Locatie: Buurthuis Gastvrij. Het adres is Jo van Dijkhof 110, Nuenen.
Je kunt je aanmelden als paar op de dag zelf. Neem je NBB-nummer mee als je lid van de bridgebond bent. Kom op tijd: graag 15 tot 30 minuten vóór aanvangstijd.
De kosten zijn vijf euro per paar.

Speeldagen

Op dinsdagavonden starten ze om 19.30 uur en op de donderdagmiddagen om 13.30 uur. Ze spelen op de dinsdag vanaf 30 juni tot en met 18 augustus. Op donderdagmiddag wordt er gespeeld vanaf 2 juli tot en met 20 augustus.
Op dinsdagavonden uitsluitend pinnen voor deelname en consumpties tegelijk aan het eind van de speelavond. Op donderdagmiddag deelname uitsluitend pinnen bij binnenkomst, consumpties pinnen of contant.


Weverkeshof vraagt spullen voor muziekmarkt

NUENEN - Voor de muziekmarkt op zondag 27 september bij Weverkeshof zijn ze op zoek naar cd’s, dvd’s en (vooral) lp’s.

Heb je thuis nog muziek of films waar je niet meer naar luistert of kijkt? Dan maken ze er graag iemand anders blij mee.

De volledige opbrengst gaat naar Dorpsboerderij Weverkeshof in Nuenen en komt direct ten goede aan de activiteiten voor jong en oud. Wil je iets doneren? Maak dan even een afspraak via info@weverkeshof.nl. Ze ontvangen graag alleen originele uitgaven, dus geen kopieën of gebrande cd's of dvd's.